Testowy dostęp do baz Access Engineering i Access Science (18.10 - 18.11.2018 r.)

Uprzejmie informujemy, że otrzymaliśmy z firmy ABE-IPS propozycję bezpłatnego testowego dostępu do baz: AccessEngineering i AccessScience.

Baza AccessEngineering jest referencyjną bazą wiedzy dla naukowców, inżynierów, kadry dydaktycznej oraz studentów. Zapewnia dostęp do światowej klasy najbardziej rozpoznawalnej i używanej kolekcji autorytatywnych i regularnie aktualizowanych informacji naukowych. Baza daje dostęp do podręczników, monografii, filmów video, interaktywnych wykresów, tabel i kalkulatorów naukowych z zakresu: nauk ścisłych, nauk matematyczno-przyrodniczych, fizyki, nauk inżynieryjno-technicznych, informatyki i komputerów.

Baza AccessScience - jest to jedna z najbardziej znanych baz/platform online z dziedziny nauk ścisłych. Głównym źródłem, z którego dostarczane są informacje to McGraw-Hill Encyclopedia of Science and Technology (ed.10). Baza dostarcza materiały dla studentów, kadry dydaktycznej, inżynierów i naukowców z zakresu: Inżynierii i Materiałoznawstwa, Fizyki, Nauk o Ziemi, Chemii, Astronomii.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie: http://www.abe.pl/pl/resources/databases/mcgrowsci/

Dostęp testowy do baz danych potrwa od 18.10 do 18.11.2018 r.

Zachęcamy do przetestowania funkcjonalności i możliwości, które oferują platformy naukowe, a także będziemy wdzięczni za nadsyłanie opinii na adres library@ifj.edu.pl

Prezentacja Access Engineering
Prezentacja Access Science