Rada Pracowników IFJ PAN kadencji 2015-2019

Rada Pracowników nie dysponuje pokojem i nie pełni stałych dyżurów. Prosimy umawiać się z nami za pośrednictwem poczty elektronicznej radapracownikow@ifj.edu.pl lub telefonicznie.

Członkowie Rady

prof. dr hab. Piotr Jan Zieliński

Piotr.Zielinski@ifj.edu.pl

tel: 12 662-8204

pok: 2216

mgr Erazm Dutkiewicz

Erazm.Dutkiewicz@ifj.edu.pl

tel: 12 662-8169

pok: 1A1-5

mgr Wojciech Kawalec

Wojciech.Kawalec@ifj.edu.pl

tel: 12 662-8061, 602 350 421

pok: 0103

mgr Andrzej Lipka

Andrzej.Lipka@ifj.edu.pl

tel: 12 662-8132

pok: 2113

prof. dr hab. Jerzy Mietelski

Jerzy.Mietelski@ifj.edu.pl

tel: 12 662-8169

pok: 6-6 8392

mgr inż. Jolanta Olszowska

Jolanta.Olszowska@ifj.edu.pl

tel: 12 662-8308

pok: 0221

Marek Ruszel

Marek.Ruszel@ifj.edu.pl

tel: 12 662-8357, 12 662-8356

p>pok: 1206